Sıkça Sorulan Sorular

Özel tasarım kanal çalışması nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi yayıncılara özel hazırlanan tasarım çalışmasıdır. Bu çalışma yayıncının taleplerine, renk zevkine, yayın konseptine uygun olarak hazırlanır. Bu tasarımlar başka yayıncılara verilmez (satılmaz), sadece siparişi oluşturan yayıncıya ait olur.

Özel tasarım talebi oluşturduğumda süreç nasıl işler?

Siparişinizi oluşturduktan sonra, sistem mevcut (aktif) siparişlerin durumuna göre birkaç dakika içerisinde otomatik olarak size bir yanıt maili gönderir. Bu mail içeriğinde sipariş sıranız ve siparişinizin başlama tarihi yer alır. Eğer bu takvim ve sıra sizin için uygunsa, gelen maile UYGUNDUR şeklinde yanıt vererek ilk işleminizi tamamlamış olursunuz. Onayınızın doğrultusunda sipariş talep formunuzdaki bilgiler ile sistem tarafından Müşteri hesabınız ve Sipariş detaylarınız oluşturulur. E-mail ve SMS olarak gelecek olan bilgiler ile müşteri panelinize giriş yaparak siparişinizi inceleyebilirsiniz.

Ödemeyi peşin mi yapmam gerekir?

Evet. Bunun sebebi şudur. Dünya geneli çok fazla sayıda Türk yayıncı tarafından özel tasarım siparişi verilmek isteniyor. Siparişlerin belli bir sıraya, düzene ve teslimat süresine alabilmek için ödemeyi peşin yapmanız gerekmektedir. Bazı yayıncıların siparişten vazgeçmesi, farklı sebeplerden ya da bütçesini tamamlayamamasından ötürü, diğer sipariş sıralarında herhangi bir aksama ya da erteleme olmaması için bu işlem gereklidir.

Ödemeyi yapmazsam ne olur?

Müşteri hesabınız ve siparişiniz sistemde oluşturulduğunda “ödeme bekliyor konumunda işlem yapılmasını bekliyor olacaktır. 24 saat içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir. İptal edilen siparişlerin sipariş sırası ve çalışma başlangıç tarihi, sipariş vermek isteyen diğer yeni yayıncılara devredilir. Yeniden sipariş oluşturup tekrar sıra alabilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor?

Sipariş ödemelerinizi Banka Havalesi ya da EFT, Papara veya Ziraat Bankası ATM lerinden 7×24 gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş sıram geldi. Şimdi ne olacak?

Sipariş sıranız geldiğinde, tasarım talebi oluştururken belirtmiş olduğunuz isteklere özel olarak çalışmalarınıza başlanır. Her aşama (Logo, kanal konsepti, renkler vs) hazırlandıkça, email ve sms ile bilgilendirilerek onayınıza sunulur. Her çalışma onayınız doğrultusunda ilerleyeceği için sonunda beğenmeyeceğiniz sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Revizyon (düzenleme) talep edebiliyor muyum?

Tabi mümkün. Fakat genel konsept onayınız alındıktan sonra farklı bir konsepte geçmeyi talep etmediğiniz sürece, dileğiniz kadar düzenleme isteyebilirsiniz.

Full kanal tasarımı siparişi verirsem indirim oluyor mu?

Evet. Tek seferde full kanal tasarımı siparişi verirseniz 250 TL tutarında indirim alabilirsiniz. Bu indirimden yararlanabilmek için özel tasarım talebi sayfasında tüm çalışmaları seçmeniz gerekmektedir. Bu indirim tutarını, müşteri hesabınıza tanımlanacak olan sipariş detayında görebileceksiniz.

Çalışmalarım ne kadar sürede tamamlanıp teslim ediliyor?

Eğer full kanal tasarımı siparişi verdiyseniz, sipariş başlangıç tarihinizden itibaren maksimum 7 – 10 gün içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.

Sadece ihtiyacım olan bazı çalışmaları yaptırmak istiyorum. Yine de sıra beklemem gerekiyor mu?

Evet. Çalışma sırası ve işleyişin aksamaması adına, sadece 1 adet abone rozeti dahi yaptırmak isteseniz sipariş sırası ve başlangıç tarihi almanız gerekmektedir.

Buradaki soru ve cevaplar haricinde kafama takılanlar var.

Aşağıdaki formu doldurursanız, en kısa sürede sorularınızı yanıtlarım.

    * Neden cep telefonu zorunlu? - "Spam ve sahte mesajların önüne geçmek ve size SMS ile bilgilendirmeler yapmak için."


    ÖZEL TASARIM TALEBİ OLUŞTUR!